«Олімп» – чемпіон Волейбольної ліги Липовеччини!

42 гри або 126 партій такий підсумок вперше проведеної Волейбольної ліги Липовеччини. Два місяці у різних куточках району змагалися чоловічі команди за звання найкращого волейбольного колективу району.

Особливістю даних змагань є те що Чемпіонат району проводився за коловою системою в два кола з роз’їздами. Також кожна зустріч змагань складалася з трьох повних партій до 25 очок. А нарахування очок по системі кожна виграна партія одне очко.

На жаль, участь приймали лише 7 колективів: «Олімп» м. Липовець, Липовецька ДЮСШ, с. Лукашівка, с. Вахнівка, с. Козинці, с. Нова Прилука та с. Стара Прилука. Для проведення змагань були задіяні спортивні зали у Старій Прилуці, Лукашівці, Косаківці, Турбові та Липовці.

І до останнього туру збереглася інтрига щодо визначення переможця та призерів змагань. Так, в минулу суботу в спортивному залі Липовецької ДЮСШ відбувалися фінальні «баталії».

Першими на майданчик вийшли команди «Олімп» Липовець та Старої Прилуки. Прилучан влаштовувала лише перемога для того щоб боротися за бронзові медалі, в свою чергу липівчанам також потрібно було перемагати адже попереду їх очікувала боротьба за золоті нагороди. Підсумковим результатом стала перемога Олімпа 2-1. Другий матч фінального туру між одвічними суперниками колективами Нової Прилуки та Лукашівки виявився неменш цікавим, поразка 1-2 новоприлучан і підсумкове 5 місце. Далі численні глядачі спостерігали за протистоянням команд з Козинець та «Олімпа», і побачили технічний та потужний волейбол у виконанні двох команд. «Олімп» впевнено вигравши два перші сети повели у рахунку 2:0.Третій сет розпочався з атак волейболістівКозинецької команди, проте довести його до перемоги не вдалося і в підсумку 3-0 на користь липівчан. Також, по черзі з рахунком 3-0 Стара Прилука та Козинці виграли у вихованців Липовецької ДЮСШ. І нарешті заключним матчем стала перенесена зустріч між волейболістами Старої Прилуки та Олімпа. Однієї виграної партії вистачило липівчанам щоб стати першими чемпіонами Волейбольної ліги Липовецького району серед чоловічих команд! А підсумком гри стала перемога староприлучан 2-1. Друге місце посіла команда Лукашівської громади, бронзовими призерами ліги стали козинецькі волейболісти.

Усіх учасників змагань, а особливо призерів привітав заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк і вручив грамоти та медалі, а переможццям пам’ятний кубок.

Боротьба за медалі була нелегкою і дуже запеклою, команди показали високий рівень гри, вирізнялись зрілістю тактичної майстерності волейболістів. Вирішальний тур видався достойним фіналу, де волейболісти з усіх команд показали волю до перемоги та безкомпромісність боротьби.

Наступними змаганнями стануть Х сільські ігри серед команд територіальних громад:

1.                04-05.03.2017 року – волейбол серед чоловічих команд

2.                11.03.2017 року – настільний теніс, шашки.

3.                18.03.2017 року – армспорт, гирьовий спорт.

Січень 2020