Перший трофей у новому сезоні здобуто!

Нещодавно у м. Вінниця на центральному міському стадіоні «Локомотив» колективи футбольних клубів Факел і ЕМС-Поділля вийшли на матч за перший трофей сезону – Суперкубок Вінницької області серед аматорських команд.

Зустріч розпочали у бойових складах, Петро Анісім (головний тренер Факела) та Юрій Коваль (головний тренер ЕМС-Поділля) випустили у старті усіх літніх новачків. Стартові 10 хвилин були рівними. Суперники придивлялися один до одного. Але все ж таки липівчани захопили ініціативу і взяли м’яч під свій контроль. Перший гострий момент біля воріт вінничан і відразу гол. Вадим Чернега пройшов по правому фланзі майже до лицевої лінії і прострілив вздовж воріт, де передачу замкнув Олексій Пивовар. Через декілька хвилин рахунок у зустрічі став 2:0, це вже сам Чернега відзначився у воротах колишньої команди. Після перерви липівчани мали ще кілька 100 % нагод встановити розгромний рахунок, проте спочатку голкіпер подолян, а потім і каркас воріт зберігали інтригу у грі. Але як говориться не забиваєш ти – забивають тобі! На 55-й хвилині Владислав Загробський зіграв на добиванні скоротивши відставання в один м’яч. Після забитого голу подоляни заволоділи ініціативою, і створили кілька гострих моментів біля воріт Івана Карабіна. На 76 хвилині швидка контратака липівчан і перевага знову стала два м’ячі, це Давид Медведчук замкнув прострільну передачу з правого флангу. Та схоже Загробський Владислав не хотів миритися із поразкою, прекрасним обвідним ударом відправив шкіряного під поперечину – 3:2. До завершення гри у подолян було ще принаймні три-чотири непоганих атаки, але до взяття воріт вони не призвели. Відтак, гра так і завершилася перемогою підопічних Петра Анісіма. Перемога липівчан це своєрідний реванш за поразку у золотому матчі минулого сезону.

На мажорній ноті липівчани продовжили виступи у новому сезоні Чемпіонату області серед аматорських команд сезону 2017-2018 років. В суботу 19 серпня на місцевому стадіоні «Колос» екзаменували новачків вищої ліги «Інтер-Фенікс» з Вінниці. Гра видалась видовищною, цікавою та з великою кількістю голів і гольових моментів. Перший тайм пройшов при тотальній перевазі місцевих футболістів, п’ять-шість гольових моментів, але лише один забитий м’яч – Владислав Васалатій з допомогою рикошету відкрив рахунок у зустрічі. Після перерви, вийшовши на заміну, Маду Олісаемека Санді подвоїв рахунок, потім Олексій Пивовар забив третій м’яч. Гра нібито заспокоїлась, тренери виконували заміни і вже здавалося що результат матчу не зміниться, але гол нападника «Інтер-Феніксу», знову вніс інтригу у протистояння суперників. Інтрига померла через декілька хвилин коли рахунок зустрічі став 4:1 на користь господарів поля. Гостям після кількох акцентованих атак вдалося забити ще один гол та встановити остаточний результат матчу 4:2 – перемога липівчан.

Тижнем раніше «Факел» зіграв свій перший виїзний матч у Чемпіонаті України серед аматорських команд. У м. Київ на ФСК «Економіст» з рахунком 3:0 (15 хв. – В. Васалатій, 62 хв. – В. Чернега, 86 хв. – О. Пивовар) була розгромлена місцева команда «Рубікон». Запорукою успіху стала шалена підтримка земляків із столиці, які на матч прийшли із спеціально виготовленим банером «Земляки з вами». Після гри гравці Факела подякували усім вболівальникам за підтримку, і зробили пам’ятне колективне фото. Футболісти зізнавалися, що створена домашня атмосфера додавала сил та натхнення. От такий вийшов футбольний тиждень 3 гри три перемоги.

Футбольний сезон 2017-2018 років для футбольного клубу «Факел» буде знаковим, адже команда виступатиме на чотирьох фронтах: чемпіонат і кубок Вінницької області, чемпіонат і кубок України. У першій половині сезону команда проведе не менше 19 матчів за три місяці. Тому підтримка місцевих вболівальників буде визначальною, адже половину цих матчів буде зіграно на місцевому стадіоні.

Футбольна команда Черкаський Дніпро-2 знялася із змагань, відповідно, раніше анонсований розклад домашніх матчів команди «Факел» у Чемпіонаті України з футболу серед аматорів сезону 2017-18 рр. змінився.

26.08.2017 р. «Факел» Липовець – «Єдність» Плиски Чернігівської обл.

02.09.2017 р. «Факел» Липовець – «Авангард» Корюківка Чернігівської обл.

07.10.2017 р. «Факел» Липовець – ФК «Чернігів».

Головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту
відділу культури і туризму райдержадміністрації
Ігор РЕВАЦЬКИЙ

Листопад 2019