Спортивні обрії

26-27 серпня 2017 року в м. Вінниця на базі ДЮСОБ «Колос» відбулися фінальні змагання Обласних сільських спортивних ігор Вінниччини серед команд сільських та селищних територіальних громад.

В змаганнях прийняло участь близько 500 кращих спортсменів з 19 районів області. Липовецький район вибороли право представляти кращі спортсмени Староприлуцької, Скитецької, Вахнівської, Новоприлуцької, Росошанської та Козинецької територіальних громад. Наші спортсмени прийняли участь в змаганнях з п’яти видів спорту: малий футбол, команда сформована на базі Скитецької та Росошанської територіальних громад, показала цікаві, безкомпромісні ігри і в підсумку посіли п’яте місце, волейбол (жінки) третій рік поспіль район представляли дівчата з Старої Прилуки та Козинець, в протистоянні з сильною командою з Гайсинського району наші дівчата задовольнились четвертим місцем. Найбільш захоплюючі баталії розгорнулись в змаганнях з шашок де було 19 учасників , наш земляк з Нової Прилуки Сергій Покотило в когорті майстрів і кандидатів в майстри спорту з 9 очками посів високе п’яте місце, враховуючи те, що чемпіон набрав 12 очок, а призери по 10 очок. Також непогане 7 місце з 18 учасників виборов молодий, перспективний спортсмен з Вахнівки Євген Рудюк в змаганнях з настільного тенісу.

З хорошими спортивними результатами, з зарядом позитивних емоцій наші спортсмени роз’їхались по домівках, щоб продовжити підготовку і успішно виступити у фінальних змаганнях з міні-футболу, волейболу (жінки), кросу, та перетягування канату, в рамках Х сільських спортивних ігор серед команд територіальних громад Липовецького району які відбудуться на День фізичної культури та спорту 9 вересня 2017 року.