ФК «Скитка» новий чемпіон Липовецького району з малого футболу!

В кінці серпня в рамках святкування 26 річниці Дня незалежності України на стадіоні «Колос» був проведений фінальний тур 5 чемпіонату Липовецького району з малого футболу сезону 2017 року. Організаторами Чемпіонату виступали Липовецька спортивна громадська організація «Районна федерація футболу» та громадська організація райрада ФСТ «Колос». Протягом 3 місяців було зіграно близько 90 матчів.

У 12 фінальному турі було зіграно 3 поєдинки, і кожен з них зберігав інтригу та міг внести корективи до підсумкової таблиці чемпіонату. В першому матчі на футбольному полі зійшлися команди Вахнівки та Нової Прилуки, останнім потрібна була тільки перемога, щоб уникнути будь-яких запитань і взяти бронзові нагороди. Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з обмалем гольових моментів. Після перерви, бронзовий призер минулого року команда з Вахнівки почала перегравати суперника, і як наслідок за фол у своєму карному майданчику червона картка гравцю Нової прилуки і 9-ти метровий удар. Який впевнено реалізував Олександр Гурник, 1:0 вахнівчани повели у рахунку. Він же мав кілька нагод подвоїти рахунок, однак невдалі дії в завершальній фазі атаки і хороша гра голкіпера, зберігала шанс на позитивний результат. І все ж, коли до фінального свистка залишалося менше п`яти хвилин, грубої помилки допустилися півзахисники команди з Вахнівки, внаслідок чого швидка контратака завершилася голом. Матч так і закінчився з рахунком 1:1, цей гол дозволив зберігати надію на бронзові медалі. Новоприлучанам залишалось не програти команді з Липовця з різницею більшою ніж 5 голів. І їм це вдалося, матч закінчився з рахунком 2:2.

А от долю золотих і срібних медалей вирішувала гра Скитка – Вахнівка, як і минулого року гра закінчилися нічиєю. Але цього року «суха» нічия принесла довгождане чемпіонство команді Скитки. Вони у підсумковій турнірній таблиці на один заліковий бал випередили «УЮТ» Турбів.

Отже, призерами цьогорічного чемпіонату Липовецького району стали команди: Нової Прилуки – 3 місце, «УЮТ» Турбів – 2 місце і вперше Чемпіоном району стала команда «ФК Скитка»!

Усі команди-призери були нагороджені кубками, грамотами та медалями відповідного ґатунку. Нагородження команд провели перший заступник голови райдержаміністрації Дмитрів О. В. та заступник голови районної ради Танасюк Р. А., а кубки відповідно за третє місце отримав сільський голова Нової Прилуки Цикало Р. Б., та за перше місце голова Скитецької територіальної громади Слободянюк М. І. Керівники району у своїх вітальних словах зазначали, що присутні на заході хлопці є гордістю нашого району, це ті особистості за якими майбутнє Липовеччини. Бажали талановитій молоді успіху, наполегливості, впевненості у власних силах на шляху до здійснення своїх мрій та бажань.

Також під час нагородження для своїх футболістів сільський голова підготував особливий сюрприз, за перемогу у чемпіонаті району нагородив їх грошовою премією. Після чого уся команда на радощах підкидали Михайла Івановича догори.

В цілому цей день можна назвати не просто фіналом – а справжнім спортивним святом, де зустрілись уже давно знайомі футболісти і в черговий раз довели собі та вболівальникам на що вони здатні.