Спортивні обрії Липовецького району

В ДЮСШ розпочинається новий навчальний рік. Перша половина 2017 року була багата на різноманітні спортивні заходи та здобутки.

На Чемпіонаті України з рукопашного бою команда школи здобула 4 золотих, 2 срібні та 4 бронзових медалі, перед цим здобула перше загальнокомандне місце на чемпіонаті області (тренер-викладач Андрущак А. О.).

Юні футболісти Липовецької ДЮСШ  завершили Чемпіонат обласної дитячо-юнацької ліги з футболу серед команд вищої ліги сезону 2016 – 2017 рр. Відповідно юнаки 2000-2001 р. н. посіли 3 місце, 2002 р.н. – 4 місце, 2003 р.н. – 4 місце в підсумковій турнірній таблиці (тренер-викладач Чигур В.М.).

Успішно підтримують спортивні традиції команда з стрільби кульової школи (тренери-викладачі Чигур П.М., Грушко Н.М.). На чемпіонаті області, який відбувся в липні команда дівчат у вправі ПП-3 вибороли друге командне місце, юнаки посіли третє місце, у вправі з пневматичної гвинтівки юнаки та дівчата були третіми.

Команда юнаків та дівчат з баскетболу 2000 р. н. та молодші вибороли срібні нагороди на чемпіонаті області (тренер-викладач Григорук А.П., Григорук В. М.)

Значно активізувалось спортивно-масова робота в територіальних громадах району. Продовжуються змагання в рамках 10 сільських спортивних ігор територіальних громад Липовецького району. По підсумках 5 видів спорту попереду Новоприлуцька територіальна громада (інструктор з фізичної культури – Хацьола О.М., сільський голова – Цикало Р.Л.), друге місце виборює - Зозівська територіальна громада (інструктор з фізичної культури – Антошко М.О., сільський голова – Мельничук О.Б.), третє місце виборює Козинецька  територіальна громада (інструктор з фізичної культури  – Щербанюк О.О., сільський голова – Петрюк В.І.).  Традиційно успішно виступають трощанські та скитецькі спортсмени (інструктор з фізичної культури – Безпалько І.В., сільський голова – Куземко А.О., інструктор з фізичної культури на громадських засадах – Сажок О.В., сільський голова – Слободянюк О.Г.) та  покращили свою роботу в Щасливецькій, Росошанській та Вахнівській  територіальних громадах.

Але ж головним досягненням Липовецьких спортсменів це звичайно дві бронзових нагороди нашого земляка Антона Слушного на ХХІІІ літніх Дефлімпійських іграх що відбулися минулого літа у м. Самсун Туреччина. За вагомий особистий внесок у розвиток Липовеччини та з нагоди відзначення 26 річниці незалежності України Антону присвоєно Почесну відзнаку «За заслуги перед Липовеччиною».

2 вересня Липовецька команда «Факел» в рамках Чемпіонату України серед аматорських команд сезону 2017-18 рр. приймала ще одну команду з Чернігівської області «Авангард» м. Корюківка. У цікавій та безкомпромісній боротьбі перемогла з рахунком 3:2 (19 хв. Драган, 37 хв. Пивовар, 82 (п) Васалатій ). Це вже третя перемога поспіль, яка дозволяє ділити першу сходинку у нашій групі разом із «Вікторією» Сумської області.

Також відбулося жеребкування 1/16 фіналу кубка України  серед аматорських команд сезону 2017-18 рр., суперником футбольного клубу «Факел» стала команда з м. Тернополя «ДСО-Поділля» перша гра двохматчового протистояння відбудеться 13 вересня на місцевому стадіоні «Колос» (початок зустрічі уточняється).

Неменш вдало стартувавши і в Чемпіонаті Вінницької області з трьох перемог над командами «Інтер-Фенікс», «ЕМС-Поділля» з м. Вінниці, «ФК Орлівка» Теплицького району, із загальним рахунком 11:4 липівчани утримують 1 місце у Чемпіонаті області серед аматорів (вища ліга) сезону 2017-18 рр.

9 вересня відбудеться наступний тур Чемпіонату області з футболу, команда «Факел» приймає минулорічного фіналіста кубка області команду «Світанок-Агросвіт» с. Шляхова Бершадського району. Запрошуємо усіх небайдужих вболівальників цієї чудової гри на міський стадіон о 16-00 підтримати місцеву команду.

Микола ЛЮБЧЕНКО

директор Липовецької ДЮСШ,

голова райради ФСТ «Колос»

Липень 2019