Районний та обласний чемпіонати з рукопашного бою присвячені Дню захисника України

15 жовтня у Липовецькій ДЮСШ відбувся чемпіонат району з рукопашного бою присвячений світлій пам’яті наших земляків-учасників АТО та Дню захисника України.

У чемпіонаті взяли участьпонад 60 учасників СМДО "Оріон" із Турбова, Вахнівки, м. Липовець.

Учасників спортивних змагань привітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів, заступник голови районної ради Руслан Танасюк, голова обласної ГО "Спілка учасників АТО" Андрій Григорук, голова районної ГО Юрій Яремчук,тренер дітей - Василь Авраменко. На чесну і справедливу боротьбу без травмувань благословив діток о. Василь, священник УПЦ Київського патріархату.

Розпочався чемпіонат з Гімну України у дружному та зворушливому виконанні оріонівців. Право підняти прапор тренер надав сину загиблого учасника АТО Станіславу Полупанову та голові районної ГО "Спілка учасників АТО" Юрію Яремчуку.

П’ять годин тривала напружена боротьба учасників, із трьох команд, найчисельнішою була команда із смт.Турбів, другою- м.Липовця і третьою - с.Вахнівки, так і розподілились командні місця. Переможених не було, всі учасники одержали нагороди: грамоти відділу культури та туризму і медалі відповідного гатунку.

16 жовтня на базі Липовецької ДЮСШ відбувся Кубок Вінницької області з рукопашного бою.Перше загальнокомандне місце здобула команда "ОРІОНУ" тренер - Василь Авраменко.

Вітаємо!!! Так тримати!!!

Липень 2019