Срібний результат шахістів

Днями у Липовецькій ЗОШ №2 відбувся командний чемпіонат Вінницької області з шахів. На обласні змагання приїхали захищати честь своїх районів та міст команди Могилів-Подільського, Немирівського, Калинівського районів, м. Вінниця та команди господарів змагань.

На урочистому відкритті змагань виступили директор Липовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Дмитро Черепащук, головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту Ігор Ревацький, головний суддя змагань, майстер ФІДЕ, майстер спорту України з шахів Володимир Вусатюк та голова шахової федерації Липовецького району Віталій Ковальчук. Після привітання та щедрих побажань було розпочато змагання.

Чемпіонат проводився по круговій системі з лімітом часу 30 хвилин на партію. Було зіграно 7 турів і 112 партій, у кожній з яких була цікава та безкомпромісна боротьба. Переможцями чемпіонату очікувано стала команда з міста Вінниці. Боротьба за призові місця вирішувалась в останньому турі, і наша команда перегравши команду з Могилів-Подільського посіла 2 місце, а Калинівський район лише по додаткових показниках поступився 3 місцем Могилів-Подільському.

Чемпіони виступали в наступному складі: Володимир Вусатюк, Дмитро Щербина, Костянтин Мельников і Анатолій Спірін. Нашу команду представляли: Олександр Майборода, Олександр Пилипчук, Петро Шендерук і Павло Гурін. Команда Могилів-Подільського складалася з наступних спортсменів: Андрій Горобець, Валерій Горобець, Михайло Августінов і Костянтин Куба.

Команди-призери змагань були нагороджені грамотами управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та від організаторів турніру командними подарунками. Також було встановлено індивідуальні призи переможцям по дошках. Так, першу дошку виграли Володимир Вусатюк і Андрій Горобець, переможцем на другій одноосібно став Дмитро Щербина, на третій Петро Шендерук і Костянтин Мельников, на четвертій Анатолій Спірін і Павло Гурін.

Наші земляки показали сенсаційно високий результат, як не пишатись таким результатом, адже впевнено були обіграні усі команди крім Вінниці. Кращими серед липівчан стали Петро Шендерук та Павло Гурін.

Організацію проведення турніру та харчування усіх учасників під час змагань забезпечено за підтримки Липовецької райдержадміністрації та Липовецької районної ради. Цінні подарунки переможцям та призерам надала Липовецька міська рада. Також хочемо щиро подякувати за участь в організації та проведенні свята шахів в районі директору Липовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Черепащуку Д.Я., фізичній особі-підприємцю Шендеруку В.Г. та Роговому О.І.

Головний спеціаліст з питань фізичної культури та спорту

відділу культури та туризму райдержадміністрації

Серпень 2019