Липовеччина пишається своїми чемпіонами

Ще кілька приємних подій у спортивному житті району відбулися в ці вихідні дні.

24-25 лютого у м.Рим, Італія, відбувся Міжнародний турнір з Таеквон-До " Roma open 2018". У турнірі взяли участь 15 країн, 60 спортивних клубів і понад 600 спортсменів. Україну представляли 42 спортсмени в тому числі і два юних липовчанина, які тренуються в СК "Торнадо" - Ігор Мартинюк і Максим Мельник.

Ігор Мартинюк виграв спаринг у ірландця, потім у норвежця, і у фіналі зустрівся з італійцем . В підсумку посів друге місце. Максим Мельник зайняв третє місце (Тренери Валерій Довбня, Марина Томляк).

На Чемпіонаті України з кікбоксингу (WPKA 23-25/02/18), у яких брали участь і "торнадівці" Липовеччини Єлизавета Бойко і Віталій Трофимчук , Ліза отримала дві срібні медалі у розділах семі контакт і лайт контакт. ( вагова категорія до 35 кг., тренер Марина Томляк)! До речі,тренер наших спортсменів Марина Томляк , нещодавно отримала посвідчення Майстра спорту України міжнародного класу з кікбоксингу WPKA. ВІТАЄМО!!!

Юні "оріонівці" брали участь у чемпіонаті України серед школярів з рукопашного бою. Серед дітей, що були в команді, троє завоювали одну срібну медаль і дві бронзових! Срібло чемпіонату у руках Шевчука Романа (Вахнівська ЗОШ), бронзу привезли додому Іващук Андрій та Жуков Артем учні Липовецької та Турбівської ЗОШ №1 ( тренер Василь Авраменко).

У чемпіонаті України з "ушу -саньда", що відбувся в м. Вінниця,у якому взяли участь спортсмени 10 областей України та м. Київ, учасники відділення рукопашного бою при ДЮСШ "оріонівці" взяли 19 медалей! В суботу, по завершенні першого туру чемпіонату, всі 19 липовчан показали гарні результати і увійшли в фінал.

В неділю за підсумками фіналу, після гідно проведених поєдинків,Чемпіонами стали Ворончук Олексій, Елькнер Катерина, Магола Андрій, Матвієнко Діана, Закропивний Назар, Кердун Дмитро, Бездітний Максим, Кривак Костянтин, Турбовець Мирослав, Мельник Вікторія (два перших місця), Куба Анна, Жукова Анастасія!

Срібло завоювали Ворончук Олексій (легкий контакт), Мельник Назар, Осавлюк Світлана, Костик Дарина!

А бронзу отримали Штельмах Роман, Підлісна Анна, Кукуруза Віталій, Ворончук Роман( дві бронзи)! Двоє із учасників команди досягли і показали найвищого рівня майстерності та техніки боротьби! Їх тренер Андрій Андрущак став переможцем у номінації "Кращий спортсмен 2017 року".

Молодці діти, Липовчани можуть пишатися своїми чемпіонами!