Відбулися ХІ сільські спортивні ігри

Нещодавно на базі Липовецького ДЮСШ  відбувся другий етап ХІ сільських спортивних ігор серед команд  територіальних громад району.

Розпочали змагання чоловічі команди з волейболу, де перемогу здобули спортсмени Лукашівської громади. Другими стала команда Староприлуцької ОТГ і третє місце розіграли команди сіл Вахнівка і Козинці в підсумку переможцем стала команда Козинецької територіальної громади.

Далі відбулися змагання серед жіночих команд, за перемогу змагалисся команди: Козинецької, Трощанської сільських громад, Староприлуцької та Росошанської ОТГ поза конкурсом команда Липовецької ДЮСШ.

Вирішено було грати по коловій системі. В підсумку вирішальний поєдинок був між дівчатами із с. Козинець та Староприлуцької ОТГ.

Перша партія - Староприлуцькі спортсменки, дві наступні Козинецькі і підсумкове І місце – Староприлуцька ОТГ, ІІ - місце та бронзові медалі отримали Росошанки.

В загальнокомандному заліку лідирували з однаковими результатами команди Козинецької сільської ради та Староприлуцької ОТГ, на третьому місці  команда Росошанської ОТГ.

Наступні змагання серед сільських громад відбудуться 24 березня 2018 року. Команди будуть змагатися у трьох видах програм- настільний теніс, шашки та гирьовий спорт.

Липень 2019