Команда депутатів Липовецького району взяла участь у 4 обласній Спартакіаді

Команда депутатів Липовецького району взяла участь у 4 обласній Спартакіаді серед команд депутатів обласної, районних, міських (міст обласного підпорядкування) Рад.

Головною метою проведення спартакіади є активізація фізкультурно-спортивної роботи в усіх ланках системи місцевого самоврядування, організація активного відпочинку депутатського корпусу та пропаганда здорового способу життя, подальший розвиток олімпійських та масових видів спорту. Участь в обласній спартакіаді взяли 10 команд.

Спортивні змагання проходили з 5 видів спорту: волейболу, футзалу, настільного тенісу, шахів та шашок.

Захищати район у м. Вінниця команда поїхала в неповному складі в силу різних причин, але це не завадило достойно виступити та здобути 3 призових місця. В настільному тенісі Олег Фурманюк здобув 3 особисте місце. Також в змаганнях з шашок Олександр Хацьола здобув бронзову нагороду. Представили район і в командному виді: бронзовими призерами з волейболу стали: Іван Безпалько, Василь Зінченко, Олег Коваленко, Ігор Ревацький, Олег Фурманюк та Анатолій Дікало.

Змагання між командами були досить напруженими і цікавими, кожна з них прагнула перемогти. За підсумками змагань з п'яти видів спорту перше загальнокомандне місце зайняла команда Томашпільського району.

За підсумками спартакіади буде сформована команда області, яка представить Вінниччину на Всеукраїнській спартакіаді. Минулими роками до складу обласної команди стабільно входили представники Липовецького району, надіємося і цьогоріч у Спартакіаді, яка проходитиме з 4 по 9 червня у місті Чорноморськ, будуть кращі спортсмени з Липовецького району!

Жовтень 2019