Творча перемога юних музикантів

4 травня в м. Тульчин відбувся Регіональний відкритий конкурс виконавців на народних інструментах ім. О. Петрова. В конкурсі взяли участь 25 музичних шкіл області. В журі конкурсу увійшли провідні викладачі Тульчинського училища культури, голова журі – В. Пересунько, голова оргкомітету – А. Маткарімов.

Конкурс проходив у чотирьох номінаціях: «Сольна гра на баяні та акордеоні», «Сольна гра на струнно-смичкових інструментах (домра, бандура, скрипка, гітара)», «Сольна гра на духових інструментах (сопілка, кларнет, саксофон)» і «Ансамблева гра».

Від Липовецької дитячої музичної школи в конкурсі взяли участь вихованці викладача Блащука  В.І., баяністи Козак Анатолій та Король Олег. Учні виконували складні п’єси  з програми музичного училища і отримали високу оцінку журі. Король Олег посів  І місце, а Козак Анатолій – ІІІ місце в номінації «Сольна гра на баяні та акордеоні». В номінації «Ансамблева гра» хлопці показали віртуозну гру і здобули  ІІ місце конкурсу виконавши п’єси в дуеті. Переможців конкурсу нагороджено дипломами лауреатів.

Отож вітаємо наших переможців, бажаємо і надалі натхнення, віри у свої сили, невичерпної енергії, упевненості у подальших конкурсних випробуваннях!

Виношу щиру подяку дирекції музичної школи (директор Оксана Цивлюк), завідувачу відділом народних інструментів Блащуку В. І. за гарну підготовку учнів та участь у Регіональному відкритому конкурсі виконавців на народних інструментах ім. О. Петрова та бажаю в подальшому плідної праці і нових творчих успіхів.

Начальник відділу культури і туризму

Липовецької райдержадміністрації                              Геннадій ТЕРЛЕЦЬКИЙ

Серпень 2019