4 травня, урайонному будинку культури відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу агітбригад загальноосвітніх шкіл району.

З метою донесення до широкої аудиторії, фактів з історії про події та етапи Української революції 1917-1921 років  на базі Липовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Липовецької районної ради Вінницької області з 16-25 квітня 2018 року діяла виставка на тему «100 років боротьби Української революції 1917-1921 роки».

В Турбівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Липовецької  районної  ради  Вінницької  області другий рік поспіль  реалізовується науково-педагогічний проект під назвою - «Інтелект України».

Відповідно до протоколу №2 Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання молоді при Липовецькій райдержадміністрації протягом 4-5 грудня на базі Липовецької ЗОШ №2 та Турбівської ЗОШ №2 проведено національно-патріотичну гру "ПЛОМІНЬ".

Учасниками шкільного етапу гри стали 10 збірних команд учнів 8-10 класів на чолі з командирами.

Днями у приміщені райдержадміністрації відбулася робоча нарада з директорами загальноосвітніх навчальних закладів району. У роботі засідання взяли участь провідний спеціаліст Вінницького обласного регіонального центру зовнішнього незалежного оцінювання Козаченко А. А., інспектор ДСНС Танасієнко В.А.,представники відділу освіти Липовецької РДА та районного методичного кабінету.

Відповідно до розпорядження  заступника голови районної державної  адміністрації  від 15.08.2017р. №275 «Про здійснення перевірки з питань підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до роботи в новому 2017-2018 навчальному році» здійснюється моніторинг стану підготовки навчальних закладів району до роботи у новому 2017-2018р. та в осінньо-зимовий період.

12 травня, євроклуб «Ми європейці» Білозерівської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібрався за круглим столом з нагоди радісної для всієї України новини - безвізовий режим з країнами Євросоюзу.

Для молоді України це незмінний та великий крок у світле «безкордонне» майбутнє з великими перспективами та надіями у гарне життя.

Цього тижня для українців з’явилась добра новина. 11 травня Рада Європейського союзу (ЄС) проголосувала за надання безвізового режиму для громадян України.

Міністри країн Євросоюзу  схвалили надання безвізового режиму Україні. За відповідне рішення проголосували більшість міністрів.

На  виконання   Наказу  Міністерства  освіти  і  науки  України  від  02.08.2016  року  №916  Про  розподіл  комп’ютерного  обладнання, отриманого  відповідно  Угоди  між  Урядом  України  та  Урядом  Китайської  Народної  Республіки  Департаментом  освіти  та  науки  Вінницької  ОДА  21.12.2016  року  було  передано  два комп’ютерних  класи  для  учнів  Липовецької  ЗОШ  І-ІІІ  ст.  №2  та  учнів  Турбівської  ЗОШ  І-ІІІ  ст. №2.

Дитячий табір «Пролісок» вже майже 30 років гостинно відчиняє свої двері для юних відпочивальників, тож і цього року запрошує дітей цікаво та з користю провести літні канікули.

Як дорослі, так і діти, з нетерпінням чекають літа, адже - це відпочинок, відпустка, літні канікули, які тривають для нашої дітвори цілих три місяці. Саме в цей час вони найбільше потребують уваги, турботи, піклування.

Літо – найулюбленіша пора усіх дітей. Сонце, канікули і відпочинок. Дуже важливо, щоб відпочинок був не лише активним, а й змістовним. Оскільки 2016 рік проголошено роком англійської мови, то не пропустити можливості покращити уміння спілкуватись іноземними мовами спробували учні Турбівської ЗШ І- ІІІ ст. № 2 та Липовецького колегіуму.  З цією метою на базі даних шкіл створено мовні літні  табори «Friends» та «LuckyLand».