Однією із форм плідної співпраці служби зайнятості з роботодавцем є безпосереднє відвідування роботодавця.  Саме тому, 02.09.2019 року  директор Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Віталій Руденко та завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Григорій Єфімов провели робочу зустріч, з одним з найпотужніших роботодавців району  -   ТОВ «ТАС АГРО ЗАХІД», яке очолює директор Ігор Смаль .

Однією із форм співпраці служби зайнятості з роботодавцем є безпосереднє відвідування роботодавця.  Саме тому, 23.08.2019 року  директор Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Віталій Руденко провів робочу зустріч, з одним з найкращих роботодавців району  -  товариством з обмеженою відповідальністю «Продмова», яке очолює директор Грубий Анатолій Іванович.

Завдання служби зайнятості полягає, перш за все, в тому, щоб зробити безробітних більш поінформованими стосовно того, що означає бути військовослужбовцем, допомогти безробітним визначитися з тим, чи готові вони до військової служби в Збройних Силах України. Сьогодні, як ніколи, досить актуальним є питання відбору громадян на військову службу за контрактом у Збройні Сили України.

Протягом 1кварталу 2017 року Вінницька обласна служба зайнятості працевлаштувала 7683 особи і це на 488 осіб більше, ніж за відповідний період 2016 року.Затребуваними були трактористи, водії, працівники сільського господарства, кухарі та продавці.

Днями у Липовецькому районному центрі зайнятості відбувся семінардля безробітних громадян.

Відкрила захід голова Турбівського центру правової інформації та консультацій Оксана Комісаренко, яка повідомила присутнім, що надавачами первинної правової допомоги являються Громадські організації.

Сьогодні особливу увагу служба зайнятості приділяє адаптації до умов мирного життя демобілізованих учасників антитерористичної операції та інтеграції їх на ринку праці. Допомогти знайти роботу захисникам, які повернулись з передової, – пріоритетне завдання Служби.

Сторінка 1 із 2

Жовтень 2019