Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 №2148-VIII внесено зміни в порядок перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам. Адже до його прийняття пенсіонери, які продовжували офіційно працювати, повинні були звернутися до управління Пенсійного фонду, де перебувають на обліку, із заявою на проведення такого перерахунку.

1.  Набрав чинності Закон України від 06.12.2016 № 1774-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (далі – Закон  № 1774), відповідно до якого:

1.1. Внесено зміни до Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” (далі – Закон № 2464).

Липовецьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Вінницької області забезпечено виконання плану  власних надходжень станом на 01.11.2016 року  на   116.1 % , при плані 845.7  тис. грн. фактично надійшло – 987.0 тис. грн., в т.ч. у жовтні при плані 72 тис. грн. надійшло 74.5 тис. грн. або 103.5%.

З 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки  новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом.

Відтак, користувачі веб-ресурсу без черг і зайвих витрат  часу можуть скористатись наступними електронними послугами:

З метою вдосконалення якості обслуговування громадян в управлінні Пенсійного фонду України в Липовецькому об’єднаному управління Пенсійного фонду України Вінницької області запроваджено дистанційну послугу Skype-зв’язку.

На початку травня Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4608 „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій”.

На виконання постанови КМУ № 1055 від 16.12.2015 року « Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» в квітні 2016 року управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі було  реорганізовано шляхом злиття з управлінням Пенсійного фонду у Погребищенському районі та утворено Липовецьке об’єднане  управління Пенсійного фонду України.

Сьогодення неможливо уявити без досягнень науково-технічного прогресу. Саме тому Пенсійний фонд України намагається зробити обслуговування пенсіонерів, страхувальників та громадян більш якісним, оперативним та функціональним.

З цією метою з 1 жовтня 2012 року розпочав роботу веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Його адреса: http://portal.pfu.gov.ua.

Липовецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області інформує, що  27.05.2016 р. в «Офіційному віснику України» №39  було оприлюднено прийнятий Мінфіном наказ «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» № 441 від 11.04.2016 року.

Починаючи з 1 липня  2016 року виплата пенсії внутрішньо переміщеним особам здійснюватиметься виключно через рахунки та мережу установ «Державний ощадний банк України».

Сьогодні одним із пріоритетів діяльності управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі є подальше підвищення якості обслуговування громадян. Реалізація громадянами їхнього конституційного права на звернення є одним із найважливіших завдань при здійсненні своїх повноважень управлінням. Спеціалісти управління докладають максимум зусиль, щоб забезпечити вільний доступ громадян до об’єктивної та своєчасної інформації стосовно механізмів пенсійного забезпечення та приділяють особливу увагу роботі зі зверненнями громадян.

Кабінетом Міністрів України запропонований проект Закону, яким  передбачено, щоб накопичувальна система розпочне працювати з 1 січня 2017 року.

В Україні демографічна ситуація складається таким чином, що в середньому один працівник утримує одного пенсіонера. Тому Уряд вживає заходів щодо пошуку інших джерел пенсійного забезпечення громадян.

Управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі інформує, що потреба в коштах на виплату пенсії за березень 2016 року становила 17117.3  тис. грн. Станом на 28.03.2016 року  пенсія за березень виплачена в повному обсязі, заборгованості  по виплаті пенсії немає.

Під таким гаслом відбулася зустріч з трудовим колективом управління агропромислового розвитку Липовецької районної державної адміністрації .

18 березня  начальник відділу ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування та захисту інформаційно-аналітичних систем управління Пенсійного фонду України у Липовецькому районі Алла Кононюк, роз’яснила учасникам зустрічі, що за допомогою даного сервісу в режимі “on-line” можна контролювати дані щодо заробітної плати, страхових внесків, пенсії.

З 1 січня 2016 року набрали чинності закони України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» від 25.12.2015 № 928 (далі – Закон 928), «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 № 909 (далі – Закон 909),