10 жовтня, працівниками комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, здійснено виїзд до Вахнівської територіальної громади.

В ході виїзду було відвідано багатодітні сім’ї, сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї, які мають ризик потрапляння в складні життєві обставини, сім’ї, в яких нещодавно народились діти та сім’ї, у яких виховуються діти з обмеженими функціональними можливостями.

Минулого тижня, працівники комунального  закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради здійснили виїзд у Щасливську  територіальну громаду. Спільно із сільським  головою Щасливської сільської ради,  було обстежено умови проживання сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах; розпочато здійснення оцінок потреб сімей у яких виховуються діти з інвалідністю; перевірено доцільність використання коштів державної соціальної допомоги у сім’ях, де є новонароджені діти та багатодітних сімей, які отримують допомогу на дітей віком до 6-ти років.

10 жовтня, у Всесвітній день охорони психічного здоров'я, працівники  комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді "Липовецької районної ради,   спільно із працівниками філії ДУ «Центр пробації», провели   виховну роботу із громадянином Г., який перебуває на обліку у секторі пробації, на тему: "Профілактика стресу".

Днями, працівники комунального закладу Липовецької районної ради  «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» здійснили  плановий виїзд  у Попівську територіальну громаду.

10 вересня, працівниками комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради, здійснено виїзд до Приборівської територіальної громади.

Сторінка 1 із 24

Жовтень 2019