Нещодавно, працівниками комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, здійснено виїзд до Зозівківської територіальної громади.

13  червня, працівниками комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради, здійснено виїзд до Струтинської територіальної громади.

Під час виїзду, працівниками Центру, відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, сім’ї, які мають ризик потрапляння в складні життєві обставини та сім’ї, в яких проживають діти віком до трьох років.

Під час відвідування, проведено роз’яснувальну роботу щодо наслідків вживання алкоголю для організму людини та її психологічного стану, надано адресну допомогу щодо попередження насильства в сім’ях, оформлення соціальних виплат, захисту прав та інтересів дітей.              Окремих батьків зобов’язано навести порядок в будинку та на подвір’ї, придбати необхідні речі для дітей, зебезпечувати їх розвиток та виховання.

За ініціативи Липовецького районного сектору філії ДУ «Центр пробації», працівниками комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», 06 червня була проведена індивідуальна виховна робота з громадянином К, який перебуває на обліку у Липовецькому районному секторі.

Сторінка 1 із 22

Липень 2019