В останній день вересня, в День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до людей.

В День усиновлення на Україні прийнято дякувати від мені всього суспільства усиновителям. День усиновлення  є важелем захисту прав дітей, які позбавлені батьківської опіки.

І розпочались вони розважальною програмою для дітей в рамках заходів до  Дня захисту дітей.  З самого ранку центральний стадіон наповнився веселим дитячим гомоном. За ініціативи та запрошення  райдержадміністрації та районної ради    та підтримки  колективу Дитячо – юнацького центру і служби у справах дітей райдержадміністрації на свято завітали діти  з  табору відпочинку в м. Липовець.

29 травня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Олега Фурманюка, відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

В засіданні взяли участь працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівники відповідних служб.

Комісією було розглянуто 10 питань зокрема:

24 травня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів, відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Липовецької райдержадміністрації, де розглядалось питання «Про доцільність призначення жителя с.Скитка Липовецького району Вінницької області опікуном дітей, позбавлених батьківського піклування, Драпалюк К. Р., 23.09.2009 року народження та Драпалюк С. М.,21.11.2012 року народження».

В травні ми відзначаємо багато державних свят. Особливими серед них є День матері і День сім’ї. Це говорить про те, держава не залишає поза увагою виховання дітей та забезпечення їм можливості виховуватися в сім’ї. Адже для  всіх нас немає нічого святішого за сім’ю. Саме в родинному колі ми формуємося як громадяни держави, тут нам прищеплюють любов до ближнього і рідної землі. У сім’ї ми  вчимося жити,  збагачуємося  знаннями попередніх поколінь, щоб передати їх своїм дітям.