Розпорядження про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру в Липовецькому районі в 2019 році

ЛИПОВЕЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

14  січня  2019 року                м. Липовець                       № 6

Зареєстровано в Головному територіальному

управлінні юстиції у Вінницькій області

23 січня 2019 р. за №5/1659

Про організацію громадських та

інших робіт тимчасового характеру

в Липовецькому районі в 2019 році

Відповідно до статті 24 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  статті 31 Закону України  «Про зайнятість населення», постанови Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», з метою організації громадських та інших робіт тимчасового характеру:

1. Затвердити Перелік видів громадських та інших робіт тимчасового характеру, які мають економічну, соціальну та екологічну користь для громади, надають можливість тимчасового працевлаштування безробітних, що додається.
  2. Затвердити Перелік підприємств, установ та організацій, за участю яких планується організація громадських та інших робіт тимчасового характеру, що додається.
  1. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснювати за рахунок коштів місцевих бюджетів, коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та інших не заборонених законодавством джерел.
  1. Юридичному сектору апарату райдержадміністрації (А. Кобзар) подати це розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області.
  1. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування в місцевих засобах масової інформації.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                                       О. ДМИТРІВ

ПЕРЕЛІК

1. Благоустрій населених пунктів.

1. Прибирання придорожніх смуг.

1. Впорядкування меморіалів, пам’ятників, братських могил та інших місць поховання загиблих захисників Вітчизни.

1. Утримання в належному стані кладовищ.

1. Роботи, пов’язані з будівництвом або ремонтом об’єктів соціальної сфери (навчальних та спортивних закладів, закладів культури і охорони здоров’я, будинків-інтернатів для громадян похилого віку, осіб з інвалідністю та дітей, дитячих оздоровчих таборів, притулків для неповнолітніх та осіб без постійного місця проживання).

1. Догляд за хворими у закладах охорони здоров’я.

1. Допоміжні роботи у дитячих будинках та будинках для людей похилого віку.

1. Впорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, визнаних такими у встановленому порядку.

1. Роботи з відновлення та догляду природних заповідників, пам’яток архітектури, історії та культури.

1. Заліснення земель.

1. Інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та робота з документацією.

1. Надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально-медичного патронажу осіб з інвалідністю або тимчасово непрацездатних.

1. Надання допомоги сім’ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО та зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту.

Заступник голови

райдержадміністрації                                                              О. ФУРМАНЮК

ПЕРЕЛІК

1. Управління праці та соціального захисту населення Липовецької райдержадміністрації.

1. Комунальна установа "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

Заступник голови

райдержадміністрації                                                               О. ФУРМАНЮК

Березень 2019